Freddie - divadelní a koncertní show - POZOR ZMĚNA TERMÍNU!!!!!!!

Datum konání akce: 12.3.2019 - od 19 hodin
Místo / lokalita: Divadelní sál

Moc se omlouváme, ale z důvodu náhlého onemocnění hlavního zpěváka není možné koncertní show Freddie dne 19. 2. v Hlinsku uskutečnit. Náhradní termín - úterý 12. 3. 2019 od 19 hodin. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Vstupenky zde

fredie 1.jpg

Freddie

Narodil se, aby předal světu svůj geniální hlas. Stal se hvězdou, aby našel cestu zpátky na pevnou zem. Miloval všechny, aby pochopil, že tu největší lásku ztratil. A zemřel , aby se stal nesmrtelným. Struhující příběh inspirovaný životem Freddieho Mercuryho, fenomenálního zpěváka skupiny Queen.

Můžete se těšit na ty největší hity skupiny Queen živě v podání kapely Queenie, která vás provede jedním z nejvýraznějších osudů minulého století. Životem legendy, na kterou se nedá zapomenout.

Uvidíte úžasné divadlo, živou kapelu a taneční vystoupení v jednom večeru.

Úterý 19. února od 19 hodin
Multifunkční centrum  - Divadelní sál
Vstupné 650 a 690 Kč
Předprodej: od pondělí 15. října od 8 hodin  na rezervačním systému www.mfc-hlinsko.cz, pokladny MFC a Informačního centra

Z důvodu zvětšení kapacity sálu se bude koncertní show konat na speciální úpravě - na židlích. Děkujeme za pochopení.


Účinkují: Michael Kluch, Jiří Korn / Ernesto Čekan, Rudolf Hrušínský ml., Roman Tomeš / Roman Říčař, Simona Postlerová / Tereza Nekudová, Přemysl Pálek / Lukáš Burian, Romana Goščíková / Charlotte Doubravová, Ondřej Černý / Daniel Ondráček/ Petr Šudoma

Hrají: Queenie - world Queen tribute band