DUO JAMAHA - ŽIVOT JE DAR TOUR

Datum konání akce: 19.3.2019 - od 18 hodin
Místo / lokalita: Divadelní sál

Vstupenky zde

duo jamaha.png

DUO JAMAHA (Alfons & Marian Kotvanovci) - ŽIVOT JE DAR TOUR
19.3.2019 od 18:00 hodin MKK HLINEČAN HLINSKO

Populární hudební seskupení DUO JAMAHA (Alfons & Marian Kotvanovci) znáte především z televizní obrazovky, kde se stali největší hvězdou hudebních pořadů.
DUO JAMAHA má na svém kontě 3 zlaté a 3 platinové desky za prodej hudebních nosičů. V Německu dokonce vydali singlové album s megahitem „Tanz mit mir heute Nacht“, za které dostali prestižní ocenění Oscara SMAGO Award 2015 za Hit tip 2015.
Živě je uslyšíte také v Hlinsku a to v úterý 19. března od 18 hodin v sále Multifunkčního centra.

Jejich koncerty bývají velmi energické i zábavné. O humornou stránku se stará mladší z dvojice Marian a svým vtipným vyprávěním pobaví vždy celý sál. Hudební část koncertu je tvořena především novými skladbami, ale i osvědčenými staršími hity. Aktuální turné se jmenuje podle nového CD s názvem „ŽIVOT JE DAR“, které si na koncertě můžete také zakoupit spolu s dalšími CD, DVD a dárkovými předměty.

DUO JAMAHA tedy přichází s novým programem. Jejich hudební styl se dá charakterizovat jako pop-zábava od lidovek až po moderní hudbu a je určený pro všechny věkové kategorie. Toto všechno je pak okořeněno pravým záhoráckým humorem! Zlidovělé, ale i moderní domácí i zahraniční hity pak většinou nadšeně zpívá celý sál. Tak neváhejte a přijďte se přesvědčit v úterý 19. března 2019 od 18:00 hodin do sálu Multifunkčního centra. Vstupenky zakoupíte v Turistickém Informačním Centru, Čelakovského 561, Betlém, Hlinsko, tel.: 731 697 418 dále na pokladně MFC, Adámkova 341 - tel.: 469 311 101 a online na www.mfc-hlinsko.cz. Vstupné 290 Kč
Více info na www.duojamaha.cz

Úterý 19. března od 18 hodin
MFC- divadlení sál
Vstupné: 290 Kč
Předprodej vstupenek: pokladny MFC a TIC, rezervace a  online prodej na www.mfc-hlinsko.cz