Kouzelná školka - Michal na hraní - Náhradní termín

Datum konání akce: 19.12.2020 - od 10 hodin
Místo / lokalita: Divadelní sál

Pokud se nám nepovede ani tento termín, peníze za vstupenky vám budou vráceny. Pokud se vám termín nehodí, peníze za vstupenky budou vráceny až se znovu otevřenou pokladny.

Vstupenky zde

nahrani.jpg

O tom, jak si hrát s Michalem podle návodu.

Michal umí běhat, umí stát, umí mluvit i tancovat. Kouzelný Michal je první hračkou na světě, která si může vybrat, kdo si s ní bude hrát! Nebudeš to právě ty? Michal naučí děti pořádku ve svých hračkách. Bez dětí to ale nejde a tak jsou od začátku až do konce aktivně zapojeny do magické hry s rekvizitami vyrobenými nejen ze samolepicí pásky. Aby si Michal mohl s dětmi hrát, ještě než vyrazí na hřiště musí se převléknout do tepláků a trička, ani to u Michala ale není jen tak! Když to všechno s pomocí dětí zvládne, začne hraní, vrtění a řádění!

Dětské pořady Michala Nesvadby si za dobu svého uvádění získaly velké množství nadšených a pravidelných diváků.

Michal a jeho vystoupení představují jednoduchou formu humoru, založenou na věcech které děti denně obklopují, které znají a jen udiveně sledují co a jak s nimi umí vymyslet jejich kamarád Michal. A proto odchází nejen nadšené a zabavené, ale nesou si v hlavičkách hodně zajímavých nápadů, které rozvíjí fantazii a přitom dávají smysl.

Přijďte si hrát! Přijďte se bavit a smát!

Sobota 19. prosince od 10 hodin  
Multifunkční centrum - divadelní sál
Vstupné: 200,- Kč do přízemí, balkón 180,- Kč
Předprodej vstupenek na pokladnách MFC a TIC, rezervační web www.mfc-hlinsko.cz