Karel Kryl v Antidiskotéce Jiřího Černého

Datum konání akce: 7.3.2013 - 19.00 hodin
Místo / lokalita: Kinosál

jiri-cerny-antidiskoteka.png

Karel Kryl v Antidiskotéce Jiřího Černého

Jiří Černý platí po dlouhá desetiletí za významného českého hudebního kritika a publicistu. Kdo se jen trochu věnuje hudbě, z rádia i televize jistě zná jeho charakteristicky hluboký hlas, kultivovaný projev i obdivuhodně široký přehled v oblasti kultury. 

Především v době normalizace, kdy byl Jiří Černý vyhozen z Československého rozhlasu, pořádal v mnoha městech v Československu své Antidiskotéky, na kterých nezřídka pouštěl nahrávky zakázaných písničkářů nebo písničkářů, kteří žili v emigraci ( Kryl, Hutka,...). 

V tradici Antidiskoték pokračuje Jiří Černý i dnes. Poutavé vyprávění o významných osobnostech české, ale i světové hudbení scény doplňuje ukázkami jím vybraných skladeb, k nimž se obvykle váže jeho osobní zážitek nebo jiná zajímavost. Na začátku března přijede Jiří Černý vyprávět o Karlu Krylovi. Antidiskotéka se bude odehrávat v kinosále Multifunkčního centra. Protože chceme, aby atmosféra podvečera byla co nejpříjemnější, zvolili jsme pro tuto besedu stolové uspořádání s možností si kdykoli dojít pro kávu či jiné občerstvení. 

Antidiskotéka Jiřího Černého
Karel Kryl
7.března 2013 19.00
Multifunkční centrum kinosál - stolová úprava
Vstupné: 60,- Kč
Předprodej probíhá v TIC Hlinsko ( Betlém ) 469 312 349, on line rezervace: www.mfc-hlinsko.cz

odkaz na oficiální webové stránky 

rezervace vstupenek zde 

odkaz na plakát