Divadelní abonentky – jaro 2018

Vážení předplatitelé,
pro tuto sezónu jsme si pro vás připravili novinku. Jako současní držitelé abonentek budete mít předkupní právo na stejná místa, která jste měli v podzimní sezoně 2017, nebo si vybrat z jiných volných míst z podzimní sezony 2017. Rezervace a výměna současných míst proběhne tentokráte přímo v Multifunkčním centru od 7. 12. do 14. 12 vždy od 13 do 16.30 hodin. Ve čtvrtek 14. 12. od 16.30 do 17.30 si svá místa budou moci vyměnit vlastníci ŠTAMGAST KARET, kteří jsou se svými současnými místy nespokojeni.
V pátek 15. prosince uvolníme do prodeje neobnovené rezervace všem novým zájemcům. Prodej potrvá do 5. ledna. Abonentky budou v tomto termínu k vyzvednutí v Turistickém informačním centru na Betlémě.

Od pondělí 8. ledna se začnou prodávat vstupenky na jednotlivá představení.

Rekapitulace systému prodeje abonentek 2018
1. fáze - od 7. 12. 2017 do 14. 12. 2017 (pro stávající držitele abonentek) - v tomto období si mohou pouze stávající držitelé abonentek uplatnit své předkupní právo na svá místa v sále, možnost zakoupení pouze v Multifunkčním centru od 13 – 16.30 hodin.
2. fáze . 14. 12. od 16.30-17.30 hodin - výměna abonentek pro nespokojené vlastníky ŠTAMGAST KARET – Multifunkční centrum
3. fáze - od 15. 12. 2017 do 5. 1. 2018 (pro nové zájemce o abonentky) - možnost zakoupení permanentek pro nové zájemce. Neprodaná místa z první a druhé fáze budou uvolněna do prodeje. Možnost rezervace míst na rezervačním systému www.mfc-hlinsko.cz a poté možnost vyzvednutí abonentek pouze v Turistickém informačním centru.
4. fáze – od 8. 1.2018 - spuštěn volný prodej vstupenek na jednotlivá představení. Vstupenky bude možné zakoupit na pokladnách Informačního a Multifunkčního centra.

Abonentka je přenosná – vaše sedadlo tedy nepropadne, ale můžete za sebe poslat svého známého. Cena jedné abonenky bude ve výši 1300 Kč do přízemí a 1100 Kč na balkón. Abonentka platí na 5 představení a šesté představení Smolíkovi si můžete zakoupit jako bonus za zvýhodněnou cenu 300 Kč.

Abonma - nabídka

Úterý 30. ledna od 19 hodin

    PADESÁTKA

A studio Rubín Praha

Hrají: Ondřej Pavelka, Jakub Prachař a Marek Taclík

PADESÁTKA.jpg

Padesátka je běžecký závod v Jizerkách i žena v nejlepším.„Dědova zlomená hůlka je takovej jizerskej Excalibur.“

„Pavka je nejstarším žijícím členem tradiční běžkařské rodiny. Bojí se, že syn Jura nedokáže naplnit jeho odkaz, protože místo Jizerské padesátky ho totiž zajímají manželky rolbařů a členů horské služby.Představení je nevhodné pro děti do 15 let.

Délka představení: cca 70 minut (bez přestávky)

Úterý 20. února od 19 hodin

MARYŠA 

Divadlo Radka Brzobohatého

Hrají: Romana Gosčíková, Milan Enčev, Lukáš Burian

maryša.jpg

Příběh řeší majetkové poměry a nerovný vztah muže a ženy na vesnici.Mladá dívka  Maryša je dcerou bohatého sedláka Lízala, miluje však Francka. Lízal  má pro Maryšu vyhlédnutého jiného ženicha – bohatého mlynáře Vávru, vdovce se třemi dětmi.

Téma domácího násilí a moci peněz, kterého se drama dotýká, je stále aktuální.


Středa 4. dubna od 19 hodin

MANŽELSKÝ ČTYŘÚHELNÍK

Fanny agentura, Praha

Hrají: Michaela Badinková, Martin Kraus, Dana Homolová, Daniel Rous

manželský čtyřúhelník.jpg

Satirická sonda do soužití mužů a žen, která nešetřila ani jednu stranu.

O silvestrovské noci ženy vtipkují o tom, jak jsou muži neschopní, negalantní, líní, a jak se s nimi nedá žít, a stesky mužů o tom, že ženy se nedají pochopit, vyústí ve furiantskou sázku, která vede k neobvyklé výměně manželů. Jak to dopadne…..?!?!


Čtvrtek 17. května od 19 hodin

REVIZOR aneb Gogol v Plutu 

Divadlo Pluto Plzeň

Hrají: Pavel a Jindřiška Kikinčukovi, Bronislav Kotiš

gogol.jpg

Podlézavost úředníčků zapadlé ruské gubernie v okamžiku příjezdu revizora je notoricky známým tématem.Komedie byla napsána již před sto osmdesáti lety a budí neutuchající smích, ale je také vrcholně skeptická. Plutovský Revizor byl výborně upraven Pavlem Kikinčukem.  Inscenace mistrně nabízí jednu gogolovskou miniaturu za druhou.


Středa 13. června od 19 hodin

JAK JE DŮLEŽITÉ BYTI (S) FILIPEM

Divadelní společnost Indigo Company Praha
Hrají: Dana Morávková, Jana Trojanová, Radek Zima

jak je důležité býti s filipem.jpg


„Studie žen, mužů, vztahů a stereotypů, kterým dobrovolně a s úsměvem podléháme“.

Britská konverzační komedie Oskara Wilda vypráví příběh lidí, kteří jsou typickými karikovanými produkty londýnské viktoriánské společnosti a zároveň se této teatrální sociální skupině plné pozérů vysmívají.


Divadlo na volnou kasu

Čtvrtek 1. března od 19 hodin

SMOLÍKOVI

Studio Dva Praha
Hrají: Eva Holubová, Bohumil  Klepl

smolíkovi.jpg


Podivuhodné dobrodružství rodiny Smolíkovi určené pro diváky od 7 do 107 let.
Proslulá maďarská rodinka, která potěšila už nejméně půl zeměkoule. Teď máte poprvé možnost vidět je v divadle a tedy živé. Toto představení je oslavou smíchu, rodiny a přátelství.„Smolíkovi: „To není stáří, to je přitažlivost!“

Vhodné pro děti od 7 do 107 let.

Délka představení: 1 hod. 50 min. včetně přestávky