Majda s Františkem na cestách

Datum konání akce: 26.2.2012 - 15.00 hodin
Místo / lokalita: Divadelní sál

Dětské představení Magdalény Reifové

Majda_na_cestach_2011 a.jpg

V tomto představení Majda s Františkem navštíví všechny kontinenty a děti jim na jejich cestě budou jistě potřebnými rádci. František se dozví mnoho zajímavostí a nebyl by to zvídavý František, aby si situace o kterých mu Majda poví i sám nevyzkoušel! Jak to chodí v Africe, co dělají Indiáni, jak se žije u protinožců a na mnoho jiného se už nyní můžete těšit. Atmosféru dálek, vítr z pouště ale i mráz z Arktidy to všechno se vám přihodí pouze při putování s vašimi velkými kamarády Majdou i neposedným Františkem. Nebudou chybět ani známé a veselé písničky autorů Jana Vodňanského a Hany Navarové. V roli Majdy se představí Magdaléna Reifová, Františka ztvární Jaroslav Vidlař či Tomáš Juřička. 

Na Majdu s Františkem a jejich kouzelné cestování se můžete těšit v neděli 26. února v 15.00 hodin v Multifunkčním centru Hlinsko. Otevřeno bude hodinu před začátkem představení, budete tak mít dostatek času dát si něco dobrého v našem baru.

Předprodej vstupenek ve výši 139,- a 159,- Kč bude zahájen ve čtvrtek 26. ledna ve 14.00 hodin v Turistickém informačním centru (tel. 469 311 101) a od 16.00 hodin téhož dne budete moci využít on line rezervačního systému a lístky si pohodlně vybrat sami. Těší se na Vás Majda s Františkem!

odkaz na oficiální webové stránky

odkaz na plakát 

rezervace vstupenek zde