Hubertův country festival 2016

Datum konání akce: 8.7.2016 - 9.7.2016
Místo / lokalita: Betlém

Akce se pořádá v rámci HLINECKÉHO DUHOVÉHO LÉTA 2016.

#_0000_A-hubert.jpg

Hubertův Country festival
Termín: 9.7.2016
Místo: památková rezervace lidové architektury Betlém Hlinsko

Atmosféra hlineckého betléma jako by byla stvořenou pouze k folklóru, kdo ale navštívil alespoň jeden z předchozích tří ročníků Hubertova country festivalu, ví, že Betlému sluší i country a bluegrass. Na vlastní kůži se o tom můžete přesvědčit i letos 9. července. Další ročník tohoto již téměř tradičního country dne na Betlémě se tak trochu ohlásí již v pátek 8. července malou jam session country kapel na zahrádce Hospody u sv. Huberta, ale ten pravý, velký program bude zahájen následující sobotu ve 13 hodin. Během odpoledne, podvečera a večera se na jevišti před chaloupkou přímo na návsi vystřídá 7 kapel, některé z nich již hlinecké publikum zná, jiné zde vystoupí poprvé.

Hubertův country festivalu vás zve k poslechu těchto kapel: The Bluegrass Friends, Countryrodeo –  Ústí nad Labem, Fiakr –  spolek emeritních umělců pražských, Foot Rail – Česko/Šlodsko, Kvintet – Písek, Od plotny skok.

Pořadateli Hubertova country festivalu je Hospoda u sv. Huberta, Město Hlinsko – Turistické informační centrum, Městský kulturní klub Hlinečan, Josef Linhart