ZDARMA

Říjen

K
Kino
P
Plesy
D
Divadlo
H
Hudba (koncert)
T
Taneční
O
Ostatní akce

Fotogalerie

Eva Urbanová a Filharmonie Hradec Králové

Datum konání akce: 14.2.2017 - od 19 hodin
Místo / lokalita: Divadelní sál

foto.jpg

Hudební událost roku 2017
Eva Urbanová a Filharmonie Hradec Králové

Když se vysloví jméno Eva Urbanová, každému, kdo je alespoň trochu znalý světa hudby, naskočí obraz světoznámé operní sopranistky, jejíž sílu hlasu poznali například i návštěvníci milánské La Scaly nebo newyorské metropolitní opery. Za svou kariéru posbírala řadu ocenění. Mezi ty nejvýznamnější patří cena Thalie za Kostelničku v Janáčkově Její pastorkyni, kanadská cena Dora Mayor Moore v Torontu a americká cena Grammy za nahrávku Celeste Aida: Famous Opera Arias. V roce 2003 byla Eva Urbanová jmenována Rytířem řádu umění a literatury Francouzské republiky.
To nejkrásnější z děl mistrů jako A. Dvořák, B. Smetana, L. Janáček, G. Puccini nebo G. Verdi uslyšíte od Evy Urbanové za doprovodu Filharmonie Hradec Králové za doprovodu věhlasného dirigenta a pianisty Davida Švece. 

Na hudební událost roku se můžete těšit 14. února od 19 hodin. Pro předpokládaný zvýšený zájem se bude koncert odehrávat v upravené zasedací variantě sálu bez elevace se židlemi.
 
Vstupenky v hodnotě 450 a 400 Kč bude možné zakoupit od 21. listopadu od 14.00 v TIC Hlinsko a od 16.00 na online rezervačním systému na www.mfc-hlinsko.cz

rezervace vstupenek zde 

rezervace vstupenek na na www.ticketportal.cz


odkaz na plakát ke stažení zde 

Vážení diváci, vyhrazujeme si právo na změnu programu. Pro aktuální informace sledujte naše stránky. Děkujeme za pochopení.