Eva Urbanová a Filharmonie Hradec Králové

Datum konání akce: 14.2.2017 - od 19 hodin
Místo / lokalita: Divadelní sál

foto.jpg

Hudební událost roku 2017
Eva Urbanová a Filharmonie Hradec Králové

Když se vysloví jméno Eva Urbanová, každému, kdo je alespoň trochu znalý světa hudby, naskočí obraz světoznámé operní sopranistky, jejíž sílu hlasu poznali například i návštěvníci milánské La Scaly nebo newyorské metropolitní opery. Za svou kariéru posbírala řadu ocenění. Mezi ty nejvýznamnější patří cena Thalie za Kostelničku v Janáčkově Její pastorkyni, kanadská cena Dora Mayor Moore v Torontu a americká cena Grammy za nahrávku Celeste Aida: Famous Opera Arias. V roce 2003 byla Eva Urbanová jmenována Rytířem řádu umění a literatury Francouzské republiky.
To nejkrásnější z děl mistrů jako A. Dvořák, B. Smetana, L. Janáček, G. Puccini nebo G. Verdi uslyšíte od Evy Urbanové za doprovodu Filharmonie Hradec Králové za doprovodu věhlasného dirigenta a pianisty Davida Švece. 

Na hudební událost roku se můžete těšit 14. února od 19 hodin. Pro předpokládaný zvýšený zájem se bude koncert odehrávat v upravené zasedací variantě sálu bez elevace se židlemi.
 
Vstupenky v hodnotě 450 a 400 Kč bude možné zakoupit od 21. listopadu od 14.00 v TIC Hlinsko a od 16.00 na online rezervačním systému na www.mfc-hlinsko.cz

rezervace vstupenek zde 

rezervace vstupenek na na www.ticketportal.cz


odkaz na plakát ke stažení zde