INFLAGRANTI & JOSEF VOJTEK

Datum konání akce: 22.9.2017 - od 19 hodin
Místo / lokalita: Divadelní sál

Koncert elektrických smyčců.

2014_INFAGRANTI_VOJTEK_cervene_saty.jpg

INFLAGRANTI & JOSEF VOJTEK

Kdyby žili Bach či Vivaldi dnes, hrálo by jim to určitě stejně… To si zřejmě řekly tři mladé sympatické instrumentalistky, které účinkovaly s Pražskou komorní filharmonií, orchestrem Národního divadla a dalšími předními klasickými symfonickými orchestry, a bez komplexů spojily klasické smyčcové nástroje s moderním tanečním soundem. Stylem podobným tomu, který proslavila houslistka Vanessa Mae, s chutí a energií podávají věčně krásné melodie, bez ohledu na to, zda patří do „šuplíku“ klasika, pop či rock.

Hostovaly na koncertech např. s Karlem Gottem, Lucií Bílou, Michalem Davidem, Petrem Kolářem, Petrem Mukem, Hanou Hegerovou, Helenou Vondráčkovou a dalšími. Do Hlinska toto smyčcové trio zavítá 22. září společně s legendou české rockové scény a frontmanem teplické kapely KABÁT – JOSEFEM VOJTKEM.

Z kapacitních důvodů jsme se rozhodli toto představení uspořádat bez elevace na odstupňovaných židlích. Předprodej bude zahájen v úterý 14. března od 14 hodin v turistickém informačním centru na Betlémě a od 16 budou spuštěny online rezervace na www.mfc-hlinsko.cz. Ceny vstupenek – 1.-5. řada - 430 Kč, 6.-15. řada + balkon 390 Kč

INFLAGRANTI & JOSEF VOJTEK
Pátek 22. září od 19 hodin
Multifunkční centrum – Divadelní sál
Předprodej: od 14. března od 14 hodin v TIC Hlinsko, od 16 hodin na on-line rezervačním systému www.mfc-hlinsko.cz
Vstupné: 1.-5. řada - 430 Kč, 6.-15. řada + balkon 390 Kč

rezervace vstupenek zde