Co zažiješ ve Vietnamu?

Datum konání akce: 7.11.2019 - od 19 hodin
Místo / lokalita: Kinosál

Veškerý výtěžek ze vstupného věnujeme vždy konkrétní osobě s handicapem přímo z města.

Vstupenky zde

vietnam.jpg

Přijď si poslechnout, co vše zažiješ za 24 dní ve Vietnamu. Vyrazil jsem pouze s krosnou a kámošem. Naprosto na blind. Bez předchozí zkušenosti jsme urazili 400 km na skůtru po Ha Giang Extreme North Motorbike Loop. Navštívili největší města. Ochutnali spoustu jídel. Nechali se oškubat vychytralími prodejci. Omylem jsme okradli lotyšské turisty. Užij si netradiční cestovatelské vyprávění o cestě do Vietnamu, kterou můžeš prožít i ty.

 Dozvíš se:

) Užitečné rady a na co vše si dát pozor.

2) Kde jsme zažili pravý Vietnam?

3) Proč bych do Vietnamu už podruhé nejel...

4) .... a proč ano? :-)) 

Veškerý výtěžek ze vstupného bude darován konkrétní osobě s handicapem přímo z Hlinska. Neváhej navštívit přednášku. Vedle spousty zážitků si domů odneseš i skvělý pocit u srdce. 

O cestovateli:

Peter Chalupianský je mladý cestovatel a filantrop. Je mu teprve 28 let a již dokázal získat přes 2 000 000 Kč pro desítky lidí s handicapem. Vydal populární knížku Odposlechnuto v Praze, odeslal přes 1 000 ručně psaných pohlednic a uspořádal téměř 90 cestovatelských stand-upů po celé České republice. 

Vstupné: 100 Kč

Předprodej na pokladnách MfC a Turistického informačního centra. Platbu za vstupenky přijímáme pouze hotově, neboť celý výtěžek předáme v den konání besedy přímo Petrovi z Klubu Srdcařů.