Tři úkoly pro prince

Datum konání akce: 10.6.2012 - 13, 14 a 15 hodin
Místo / lokalita: Společenský dům

Loutkové představení u příležitosti Dne dětí.

loutka.JPG

Vážení přátelé loutkového divadla v Hlinsku!

Dovolujeme si vás pozvat na zbrusu novou pohádku, kterou jsme pro vás připravili. Dne 10. 6. ve třech představeních od 13, 14 a 15 hodin. Všechna představení proběhnou v rámci Dne dětí, takže vstupné bude zdarma.

Pohádku s názvem „Tři úkoly pro prince“ vymysleli žáci loňské deváté třídy ZŠ Ležáků. My jsme si ji jen trochu upravili, aby se dala odehrát v našich podmínkách. Hudbu a texty k písničkám složil pan J. Dřevikovský. Kulisy se většinou použily nebo upravily stávající a o pár nových jsme se s výrobou podělili my, ostatní členové. Doufáme, že se vám bude pohádka líbit alespoň tak, jak se líbila nám, když jsme ji zkoušeli.

Byli bychom také rádi, kdyby si příchozí rodiče uvědomili, že opravdu nejsme schopni dopředu zajistit dostatek volných míst hned na první představení a mnozí tak musí čekat na druhé, nebo dokonce i na třetí představení (se kterým už teď počítáme dopředu po zkušenostech s velkou návštěvností našich posledních představení). A i přes to, že jsme amatéři, kteří to dělají ve svém volnu a zadarmo, tak se najdou i tací, kteří jsou kvůli čekání na další představení rozezlení na nás a kazí nám tak radost a dobrý pocit, že se snažíme dělat radost našim malým divákům.

Takže srdečně zveme ty, kteří dokáží ocenit práci druhých a prominou jim případné malé chybičky.

Hlavně se budeme těšit na všechny malé diváky, co je zajímá, jestli se princi podaří splnit všechny úkoly a zachrání tak princeznu ze spárů zlé čarodějky a …! Ne - víc už neprozradíme! Přijďte se sami podívat, jak to vše dopadne.

Ještě jednou moc děkujeme dětem, které pohádku vymyslely a budeme rádi, když se přijdou podívat na to, jak jsme se s jejich dílkem vypořádali.

odkaz na plakát