Orchestr Václava Hybše a Věra Martinová

Datum konání akce: 24.11.2014 - od 19.00 hodin
Místo / lokalita: Divadelní sál

orchestr Hybše.jpg

Adventní čas započne koncertem orchestru Václava Hybše a Věry Martinové.

Václava Hybše není mnohým třeba představovat. Jako český hudebník, trumpetista, dirigent, hudební aranžér, kapelník tanečního Orchestru Václava Hybše se na české hudební scéně pohybuje již na 4 desítky let. Za tu dobu vytvořil jedno z nějznámějších hudebních těles u nás i v zahraničí. Jeho nahrávky jsou již více jak čtyřicet let známy po celé Evropě, ale také v USA, Kanadě, Austrálii a Japonsku. Repertoár orchestru je mnohostranný - interpretuje pop-music, swing, muzikál, operetu, ale i lidovou a dechovou hudbu. 

Hudba mu byla blízká již od útlého dětství, začínal s ní v kapele svého otce. Později se učil hrát na trumpetu. Se svým tanečním orchestrem doprovázel řadu českých hvězd pop‑music, například Waldemara Matušku. Známá je jeho spolupráce s houslistou Josefem Sukem. Vystupoval velmi často i v někdejší Československé televizi, zejména v různých pořadech estrádního typu např. televizních Silvestrech či v pořadu Televarieté.
Ačkoli je ještě říjen, přinášíme vám informaci o připravovaném vánočním koncertu Orchestru Václava Hybše, který předznamená vánoční čas. Jako speciálního hosta ke spolupráci si Václav Hybš přizval Věru Martinovou, rovněž jednu ze stálic českého hudebního světa. 

Máte-li zájem se příjemně vánočně naladit, poslechnout si krásný zpěv a vychutnat si přítomnost desítek špičkových hudebníků na jednom pódiu, pak nezaváhejte a včas si pořiďte vstupenky. 

Orchestr Václava Hybše a Věra Martinová – Vánoční koncert
Multifunkční centrum – Divadelní sál
Pondělí 24. listopadu od 19.00 hodin.
Vstupné 250,- Kč
Předprodej od 9. října 14.00 TIC Hlinsko Betlém
16.00 Online rezervační systém www.mfc-hlinsko.cz

rezervace vstupenek zde

odkaz na oficiální webové stránky - Orchestr Václava Hybše

odkaz na plakát zde