4TET - koncert

Datum konání akce: 17.2.2015 - od 19 hodin
Místo / lokalita: Divadelní sál

Gentlemani v cylindrech opět připravili originální podívanou v nové verzi programu.

4 tet.jpg

4TET

tenor David Uličník
baritone 1 Jiří Korn
baritone 2 Jiří Škorpík
bass Dušan Kollár

Již více než 10 let udivují diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady - Jiří Korn, Jiří Škorpík, Dušan Kollár, David Uličník – všichni čtyři dohromady = 4TET. Gentlemani v cylindrech opět připravili originální podívanou. 

4TET byl založen z iniciativy Jiřího Korna v říjnu 2oo2. Poprvé se tito "muži v černém" představili skladbou "How Deep Is Your Love" v provedení "a capella". Bouřlivá reakce publika, stoupající zájem posluchačů, vystoupení po celé ČR i v zahraničí a časté účinkování v televizních pořadech (Manéž Bolka Polívky, Miss 2003, Zlatá mříž, Gogošou.atd.), byly důvodem pro přípravu mnoha dalších songů (Lady Karneval, Tears In Heaven, Lion King, Addams Family a dalších), k nazkoušení koncertního programu a k vydání tří CD.

Precizní umělěcký a přitom osobitý projev tohoto vokálního seskupení se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna. Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké a "taneční" výkony všech aktérů na jevišti. To vše rozhodně nenechá nikoho chladným a odměnou jsou jim vždy vyprodané koncerty s neopakovatelnou atmosférou.

4TET
Úterý 17.února od 19 hodin
Divadelní sál - Multifunkční centrum
Vstupné: 420, 400 a 380 Kč
Předprodej: od 3. listopadu od 14 hodin v TIC Hlinko/Betlém nebo od 16 hodin on line rezervace na www.mfc-hlinsko.cz

odkaz na oficiální webové stránky zde

rezervace vstupenek zde

odkaz na plakát zde