Dětské pohádkové předplatné - jaro 2015

Datum konání akce: 10.12.2014 - od 14 hodin
Místo / lokalita: Divadelní sál

Předprodej "Dětského pohádkového předplatného pro jarní sezónu 2015" začne ve středu 10. prosince od 14 hodin v Turistickém informačním centru na Betlémě.

když jde kůzle otevřít1.jpg

Pohádkové předplatné již potřetí 

V příštím roce se již potřetí otevřou brány pohádkových divadel a děti, stejně jako jejich rodiče, se budou moci každý měsíc vypravit do divadla na krásnou pohádku. Čekat na nás budou tato divadla:

Plecha a Neplecha jdou do světa Umělecká agentura Petra Kubce - Hlídači pohádek Plecha a Neplecha nás v tomto hudebním komponovaném pořadu provedou různými světadíly. Setkáme se s kulturou a historií některých národů a přiblížíme si přírodní krásy naší planety. 

Syndibád Divadlo Studna – Na tuto pohádku jste se těšili o prázdninách, ale počasí nás tehdy dost poškádlilo a setkání se Syndibádem jsme museli zrušit. Víme ale, že je to skutečně nádherná pohádka, proto to se Syndibádem zkoušíme ještě jednou a vydáme se se Syndibádem na dobrodružnou cestu vonící dálkou, kávou, vzácným kořením, do země jménem Omán. Zde žil chudý, leč odhodlaný mládenec. Na cestě za dobrodružstvím mu dopomůže tučná ryba, létající koberec, kouzelná lampa, džin a také samonavigovací papoušek. Ale nebojte se, nebezpečná cesta se změní v cestu svatební. 

Když jde kůzle otevřít – Hravé divadlo Brno – Veselá pohádka Pavla Poláka 
a Jana Vodňanského s hudbou Vlastimila Pešky o chytrých kůzlátkách a vlkovi, kterému se nepodařilo přes veškerou snahu kůzlátka přechytračit. Kůzlátka, tak jako děti poslouchaly svou maminku a nikomu neznámému neotevřely dveře. U nápaditě a vtipně zpracované pohádky se pobavíte nejen vy, ale i vaši rodiče. 

Trojlístek pohádek – Divadlo Mrak Havlíčkův Brod – V tomto představení se setkáte hned se třemi pohádkami najednou – a to Hnečku, vař!, O Otesánkovi a O Budulínkovi. Hlavní hrdinové pohádky – Lojza a Líza žijí na svém ranči. Lojza celé dny myslí jen na hru na kytaru nebo na jídlo. Když už je dům celý vyjedený, Líza se vydá do lesa na houby a tam objeví pohádkovou babičku. Veselá pohádka, plná dramatických zvratů a překvapení je plná známých písniček od táboráků a vše je propleteno psanými i nepsanými zákony chování lidí k přírodě. 

Indiáni ze šuplíku – Divadlo Láry FáryMoto pohádky zní: „Přísahám, že má ústa budou říkat vždycky pravdu“. U této pohádky plné indiánských pohádek a rituálů se báječně pobaví děti i dospělí. Napínavý příběh o třech dospělých kamarádech, kteří se odváží vrátit do časů dětství a stanou se opět statečnými indiány z kmene Apačů. Také jste někdy bojovali s luky a šípy, krotili koně, sbírali skalpy, stopovali divokou zvěř, kouřili dýmku míru a tančili kolem totemu? Jestli ne, tak na tomto divadle se to naučíte!

Určitě už se na těšíte na všechny pohádky. Pokud ano, jistě víte, že je možné si zakoupit kartičku, díky níž budete mít možnost všechna představení navštívit. Cena pohádkového předplatného je stále velmi příznivých 300 korun. 

Předprodej začíná ve středu 10. prosince v Turistickém informačním centru na Betlémě od 14. hodin. Těšíme se na vás  při krásných pohádkách.