Divadelní abonentky – jaro 2022

již loni jsme doufali, že letošní vánoční čas bude jiný a hlavně lepší. Bohužel situace je taková, jaká je. Přesto věříme, že se svět vrátí brzy do normálu, a proto přicházíme s nabídkou divadelních představení v rámci Abonma - jaro 2022.

Systém ponecháme stejný, jako v předešlých letech.

Výměna současných míst proběhne opět přímo v Multifunkčním centru v prvním patře u Lenky Linhartové (608 276 517) dne 7. prosince (úterý) od 15 do 18 hodin.
Ve čtvrtek 9. prosince od 10 hodin uvolníme do prodeje neobnovené rezervace všem novým zájemcům. Prodej potrvá do čtvrtka 16. prosince do 15 hodin. Abonentky budou v tomto termínu k vyzvednutí pouze v Turistickém informačním centru na Betlémě.

Od pátku 17. prosince 2021 od 14 hodin se začnou prodávat vstupenky na jednotlivá představení.

Rekapitulace systému prodeje abonentek na podzim 2021
• 1. fáze - 7. prosince od 15 do 18 hodin (abonentky pro stávající držitelé) - v tento čas si stávající držitelé abonentek mohou uplatnit své předkupní právo na svá místa v sále.
- Prodej v Multifunkčním centru Hlinsko
• 2. fáze - od 9. prosince od 10 hodin do 16. prosince do 15 hodin (abonentky pro nové zájemce) - možnost zakoupení abonentek novým zájemcům. Neprodaná místa z první fáze budou uvolněna do prodeje. Možnost rezervace míst na rezervačním systému www.mfc-hlinsko.cz a poté možnost vyzvednutí abonentek pouze v Turistickém informačním centru.
• 3. fáze – v pátek 17. prosince 2021 od 14 hodin - spuštěn volný prodej vstupenek na jednotlivá představení.
Vstupenky bude možné zakoupit na pokladnách Informačního a Multifunkčního centra v Hlinsku, online platba kartou, bankovním převodem na www.mfc-hlinsko.cz.

Abonentka je přenosná – vaše sedadlo tedy nepropadne, ale můžete za sebe poslat svého známého. Cena jedné abonentky bude ve výši 1750 Kč. 

Vstupné na jednotlivá představení bude v hodnotě 430 Kč.


Abonentka platí na 5 představení – NA POSLEDNÍ CHVÍLI, CHLAP NA ZABITÍ, ŠUMAŘ NA STŘEŠE, SHERLOCK V NESNÁZÍCH, DOBROU NOC, MAMI. 


NA POSLEDNÍ CHVÍLI
Agentura Harlekýn Praha

Úterý 22. února od 19 hodin

S Anglickým humorem řeší povedený tatínek velký malér.

Londýnský taxikář si dvacet let užívá tajně života se dvěma manželkami. S jednou má syna Gavina 
a s druhou má dceru Vicki. Mladí se seznámí na internetu a chtějí se poznat. Jejich otec se jim v tom snaží se svým přítelem Stanleyem narychlo a s vypětím všech sil zabránit. Výsledkem je veletok neuvěřitelných typicky cooneyovských zmatků a improvizací.


Hrají: Václav Vydra, Josef Carda/Martin Zahálka, Jana Boušková/Zuzana Slavíková, Vlasta Žehrová/Kamila Špráchalová, Karolína Vágnerová/Barbora Vágnerová, Daniel Kadlec/Miroslav Sabadin, Miloslav Mejzlík/ Martin Hruška


Vstupné: 430 Kč 

CHLAP NA ZABITÍ
Agentura Pantheon Production Praha

Čtvrtek 3. března od 19 hodin

Francouzská komedie o tom, jak se profesionální zabiják stane obětí sebevraha.

Když se setká nekompromisní nájemný zabiják s nesmělým ztroskotancem, který se snaží spáchat sebevraždu, může to na první pohled vypadat, jako snadná práce. Opak je však pravdou. Precizně připravenou akci mu však začne narušovat dotěrný soused z vedlejšího hotelového pokoje.

Hrají:
Miroslav Vladyka, Filip Blažek, Michal Slaný, Alžběta Staňková, Zdeněk Rohlíček, Pavel Dvořák

Vstupné: 430 Kč 

ŠUMAŘ NA STŘEŠE
Městské divadlo Mladá Boleslav


Středa 23. března od 19 hodin

Světový muzikál o tradicích a lidské touze po štěstí.

Mlékař Tovje žije se svou ženou Goldou a svými pěti dcerami poklidným životem, než nadejde okamžik vdavek. A v tu chvíli nastupuje zápas židovské tradice s lidskou přirozeností. A navíc počátek 20. století znamená pro vesnici Anatěvku období velkých změn. Vše se dá zvládnout jenom s pověstným židovským humorem. Šumař na střeše je obrazem světa, který je možná ještě aktuálnější než v době svého vzniku.

Hrají:
Lukáš Jurek, Eva Reiterová, Magdalena Jirounková, Jaroslava Košková, Lucie Končoková, Tereza Blažková, Ema Semiánová, Karolína Frydecká, Milan Ligač, Jan Hofman, Roman Teprt, Milan Koníček, Petr Prokeš, Petr Bucháček, Radim Madeja, Ivo Theimer, Ivana Nováčková, Veronika Bajerová, Otakar Jílek, Lucie Matoušková, Jaroslav Janovský, Václav Hanzl, Pavel Nedvěd, Ondřej Lechnýř, Dáša Bělanská

Vstupné: 430 Kč 

SHERLOCK V NESNÁZÍCH
Východočeské divadlo Pardubice

Úterý 5. dubna od 19 hodin

Brilantní komedie s detektivní zápletkou v prostředí tajemné usedlosti na samotě

Proslulý americký herec, legendární představitel divadelního Sherlocka Holmese, pořádá ve svém novém sídle na Štědrý den večírek s kolegy. Prostřednictvím seance na něm chce zjistit, kdo po něm při posledním představení vystřelil a kdo zavraždil vrátného v divadle. Jeho důmyslná venkovská usedlost je plná nevídaných technických vynálezů, které mu pátrání usnadňují někdy více a někdy méně. Například tajný přístěnek u pokoje snadno ukryje nečekaně objevenou mrtvolu, ale odhalí ji zrovna, když přijde policie…

Hrají:
Jan Musil, Jindra Janoušková, Radek Žák, Romana Chvalová, Ladislav Špiner, Eliška Lásková, Ludmila Mecerodová, Veronika Malá

Vstupné: 430 Kč 


DOBROU NOC, MAMI
Divadlo Ungelt Praha

Květen – termín bude upřesněn

Jessie se rozhodla. Zbývá už jen vše svěřit matce…

Strhující psychologické drama, které v roce 1983 získalo Pulitzerovu cenu.

„Dramatický text má umožnit divákovi prožít s postavami na jevišti příběh. V našem případě příběh matky a dcery během jednoho sobotního večera. Namísto pravidelné manikúry, kterou matka od dcery očekává, přichází dcera s rozhodnutím, které změní životy jich obou,“
„Hra Dobrou noc, mami přináší poznání toho, jak málo se mohou znát ti nejbližší, třebaže sdílejí společnou domácnost.“

Hrají: Taťjana Medvecká, Lucie Štěpánková

Vstupné: 430 Kč