Divadelní abonentky – podzim 2018

Vážení předplatitelé,
podzimní sezona bude pokračovat ve stejném systému prodeje předplatného jako ta jarní. Současní držitelé abonentek budou mít předkupní právo na stejná místa, která měli v jarní sezoně. Rezervace a výměna současných míst proběhne přímo v Multifunkčním centru v prvním patře u Lenky Linhartové (608 276 517) dne 12. června 2018 (úterý) od 14 do 18 hodin nebo v krajním případě 13. 6.2018 od 16 hodin do 18.30 hodin před divadelním představením Jak je důležité býti (s) Filipem.

V pondělí 18. června (pondělí) od 14 hodin uvolníme do prodeje neobnovené rezervace všem novým zájemcům. Prodej potrvá do 15. července. Abonentky budou v tomto termínu k vyzvednutí pouze v Turistickém informačním centru na Betlémě.
Od pondělí 16. července 2018 od 14 hodin se začnou prodávat vstupenky na jednotlivá představení.

Rekapitulace systému prodeje abonentek na podzim 2018
1. fáze - od 12. 6. 2018 do 13. 6. 2018 (abonentky pro stávající držitelé) - v tomto období si stávající držitelé abonentek mohou uplatnit své předkupní právo na svá místa v sále.
- Prodej v Multifunkčním centru Hlinsko
2. fáze - od 18. 6. 2018 od 14 hodin do 15. 7. 2018 (abonentky pro nové zájemce) - možnost zakoupení abonentek novým zájemcům. Neprodaná místa z první fáze budou uvolněna do prodeje. Možnost rezervace míst na rezervačním systému www.mfc-hlinsko.cz a poté možnost vyzvednutí abonentek pouze v Turistickém informačním centru.
3. fáze – od 16. 7.2018 od 14 hodin  - spuštěn volný prodej vstupenek na jednotlivá představení.
Vstupenky bude možné zakoupit na pokladnách Informačního a Multifunkčního centra v Hlinsku.


Abonentka je přenosná – vaše sedadlo tedy nepropadne, ale můžete za sebe poslat svého známého. Cena jedné abonenky bude ve výši 1200 Kč do přízemí a 1000 Kč na balkón. Abonentka platí na čtyři představení - Z postele do postele, Kdo je tady ředitel?, Vinnetou, Frida Kalho a páté představení - Rukojmí bez rizika si můžete zakoupit jako bonus za zvýhodněnou cenu 300 Kč.

Abonentní nabídka - podzim 2018

Pátek 21. září od 19 hodin***Z POSTELE DO POSTELE
Východočeské divadlo Pardubice

Zmatky sobotní noci v brilantní situační komedii o čtyřech partnerských párech ve třech ložnicích.

Autor : Alan Ayckbourn
Režie: Zdeněk Dušek

Osoby a obsazení:
Ernest - Martin Mejzlík, Sofie - Ludmila Mecerodová, Nick- Milan Němec
Jane - Petra Janečková, Malcolm - Jan Musil, Kate - Martina Sikorová
Trevor - Petr Borovec, Zuzi - Veronika Malá

Na scéně se střídají i potkávají čtyři partnerské páry ve třech bytech, potažmo ložnicích. Starší manželé Ernest a Sofie se chystají na oslavu výročí svatby, Malcolm a Kate pořádají kolaudaci nového bytu a očekávají hosty, mezi kterými mají být mimo jiné Jane s Nickem a Zuzi s Trevorem. Jenže Nick musí zůstat v posteli s těžce pošramocenými zády, Zuzi a Trevor jdou každý zvlášť, protože právě prožívají manželskou krizi. Trevor je synem Ernesta a Sofie a před časem byl zamilován do Jane. Všichni zúčastnění touží strávit hezký večer. Jejich představy o něm a způsoby k jejich dosažení se však liší natolik, že by postupně navršené a stále se zahalující situace nevyhnutelně spěly ke katastrofě, kdyby jimi autor neosedlal lehkonohého koně anglické situační komedie.

Délka představení: 2 hodiny 30 minut (s přestávkou)

Vstupné: 300 Kč

Na závěr:
Účastníci naší „postelové frašky“ mají co dělat, aby v závěru těžké sobotní noci obhájili svou postel k účelu prvotnímu.Čtvrtek 18. října od 19 hodin***KDO JE TADY ŘEDITELEM?
Švandovo divadlo Praha