Řecký večer

Datum konání akce: 25.8.2016 - od 19 hodin
Místo / lokalita: Letní terasa Penzion U Tvrze

Akce se pořádá v rámci HLINECKÉHO DUHOVÉHO LÉTA 2016.

mikeska.jpg

Řecký večer na letní terase Penzionu U Tvrze

Elliniky Vradia, tak se zní v řečtině název pořadu, který jsme pro vás nachystali ve spolupráci s Penzionem U Tvrze. Tamní letní terasa se doslova nabízí k uspořádání kulturní akce spojené s dobrým jídlem a vínem. A právě na takový večer vás zveme.
Petra Mikesku hlinecké publikum velmi dobře zná ať již z představení Městského divadla Mladá Boleslav (např. Tlustý prase, Úplné zatmění nebo Cyrano) nebo z letních představení na střešní terase MFC (Pod střechami Paříže či šansonového večera Dejá Vu). Tento mladý herec, který svůj talent potvrdil třeba i tím, že získal cenu Thalie pro herce do 33 let, strávil několik let v Řecku, kde studoval, cestoval a poznával zdejší lidi a zvyky. Proto se s ním nyní můžeme vydat na zábavné putování po této jižní zemi se zastávkami na nejznámějších místech a přiblížíme si kolébku evropské civilizace i z jiní strany, než je ta turistická. Poznáme řecké zvyky, tradice, ale i současný život Řeků. Součástí večera je projekce fotografií a hlavně živě zpívané řecké písně - od těch tradičních až po populární – v typicky řecké úpravě s buzuki a dalšími tradičními nástroji. V pořadu vystoupí Petr Mikeska a jako moderátorka Monika Hašková.
Majitel Penzionu U Tvrze, Petr Pátek, již teď přemýšlí, jaké řecké menu návštěvníkům pořadu nabídne. A jelikož budeme právě U Tvrze, nebude chybět víno, samozřejmě řecké. 

Řecký večer
Penzion U Tvrze – Čtvrtek 25. srpna od  19 hodin 
Vstupné 99 Kč
Předprodej: TIC Beltém, Penzion u Tvrze a online rezervace na www.mfc-hlinsko.cz

plakát k akci ke stažení zde 

rezervace vstupenek zde