Prázdninové překvapení "FILM NASLEPO"

Datum konání akce: 16.3.2012 - 10.00 hodin
Místo / lokalita: Kinosál

Nechte se překvapit, jaký film na vás čeká!

prázdninové překvapení Film nalespo.jpg

Pro poslední den jarních prázdnin je připravena speciální projekce filmu, jehož název se dozvíte těsně před začátkem představení.


Malé upozornění, film není vhodný pro děti do 10 let. Vstupné 40,- Kč

S projekcí je spojena malá soutěž.

O čem to celé je?  Pokud máte odvahu, zaplatíte 40,- Kč a necháte se překvapit, co že vám to vlastně chceme promítnout. Od okamžiku začátku projekce filmu po dobu 10 minut pak budete mít možnost odejít a bude vám vráceno vstupné - to pro případ, že by filmové překvapení nezapadlo do vašeho vkusu a dokázali byste si představit výhodnější investici, než v pátek dopoledne sledovat ..... 

Jméno tohoto filmu je utajené, ovšem vy se jej můžete pokusit uhádnout, následně se pak zapojit do tipovací soutěže a vyhrát 2 vstupenky na do kina na některé za dalších projekcí podle vlastního výběru případně o další drobnější ceny. 

Pravidla této malé prázdninové soutěže jsou velmi jednoduchá. Na našich stránkách www.mfc-hlinsko.cz se v sekci "aktuality" dozvíte indície, s jejichž znalostí je možné dovtípit se názvu filmu. Pokud budete mít pocit, že jste na to kápli, pak už není nic jednoduššího než poslat email s názvem filmu na adresu kinohlinsko@seznam.cz ( do předmětu uveďte "film naslepo"). Každý email krom správné či špatné odpovědi musí obsahovat jméno a věk ( žádné přezdívky ). Z každé adresy je možné odpovědět pouze jednou. Na konci páteční projekce bude veřejně vylosován výherce. Pokud nebude přítomen v sále, zkontaktujeme jej emailem.
Tak to zkuste! 

rezervace vstupenek zde