Léčivé divadlo Gabriely Filippi - DAR Z NEBES

Datum konání akce: 14.9.2018 - od 19 hodin
Místo / lokalita: Divadelní sál

Benefiční představení ve spolupráci s Fokus Vysočina, z.ú., v rámci Týdnů pro duševní zdraví

Vstupenky zde

léčivé divadlo.jpg

Léčivé divadlo Gabriely Filippi
Dar z nebes
Hrají a zpívají: Gabriela Filippi a Patrik Kee

Hudební představení na motivy stejnojmenného knižního bestselleru.
Příběh radosti, který začal slzami.
Hudební představení Dar z nebes, zaznamenává vyjimečné vyprávění o životě po životě. „Dokud si na zemi, určuješ svou budoucnost na onom světě. Tvé myšlenky, tvá slova, skutky a záměry, cokoliv uděláš, rozhoduje, jaké prostředí tě tady bude čekat. Jak člověk zaseje, tak sklidí.“ Podle skutečné události.

14. 9. 2018 od 19.00
divadelní sál MFC Hlinsko
benefiční představení ve spolupráci s FOKUS Vysočina, z.ú., v rámci Týdnů pro duševní zdraví
Host: MUDr. Tomáš Lebenhart, lékař celostní medicíny (homeopatie, autopatie, psychosomatika, pediatrie), autor knihy Bez pláště. Je poctivý k sobě i ke svým pacientům. Hledá kořen nemoci, který často spočívá v destrukčním chování nemocného, a nalézá cesty, vedoucí přes homeopatii, ayurvédu, čínskou medicínu až k autopatii. Je praktikem, který „bez pláště“ předkládá osobní zkušenost s chorobami, o kterých se ve společnosti nemluví příliš nahlas a na které moderní medicína nenalézá účinný lék. Na vlastní kůži prošel dlouhým léčebným procesem se všemi jeho úskalími až k vítěznému konci. Je jedním z mála lékařů, který má odvahu promluvit o procesu uzdravování i z pohledu pacienta.
Kniha "Bez pláště" přináší inspiraci a naději – pacientům i jejich blízkým.

Vstupné: 300 Kč
Předprodej:  od 1. června -  Multifunkční centrum a rezervační systém
www.mfc-hlinsko.cz, Turistické informační centrum, FOKUS Vysočina, z. ú. (Lidického 1213, Hlinsko), Kosmetické studio Šárka Štefančíková (Budovatelů 1211, Hlinsko)