Hlinecký festival 2+2 - ZRUŠENO

Datum konání akce: 13.6.2020
Místo / lokalita: Park DTJ Hlinsko

Hudební festival kapel revivalových a kapel s vlastní tvorbou.

olympic revival.jpg

Park DTJ letos ožije hudebním festivalem - HLINECKÝ FEST 2+2. Termín akce je naplánovaný na sobotu 13. června se začátkem od 16 hodin. Na hudební stage jsme pozvali kapely The Kredenc, Olympic revival band, The Suspenzors a Bandaband. Lupeny se začnou prodávat v pondělí 24. února na pokladnách MFC a TIC v ceně 80 Kč. Čeká nás odpoledne nabité skvělou hudbou, pivo, víno, nealko poteče proudem. Více info ke kapelám budeme postupně přidávat. 

Sejdeme se na DTJ!!!!

OLYMPIC REVIVAL BAND
Koncert jedné z nejžádanějších hudebních tribute show české scény- OLYMPIC REVIVAL BAND- koncertní atmosféra, která Vás vtáhne do melodií nejznámějších hitů z let největší slávy české kapely Olympic. Podobná barva hlasů, stylové kostýmy a mnoho dalšího....

The Kredenc revival CCR
skupina vznikla v roce 2014 jako revival kapely Creedence Clearwater Revival a John Fogerty. Tvoří ji samí ostřílení muzikanti.

BANDABAND
BANDABAND je kapela, která se s tím ani trochu nepáře.
Má drive, hraje pozitivní muziku a každý koncert obrátí v jedinečnou událost, ze které posluchači odcházejí plni zážitků.
Svým nezaměnitelným zvukem a energií dokáže člověka roztančit, rozesmát, nadchnout, pohladit po duši i donutit přemýšlet. Výbušná směs rocku, funku, blues a latiny a výhradně českých textů nutí lidi všech věkových skupin dupat si do rytmu.

The Suspenzors
The Suspenzors = music for all - muzika pro každého. Kapela baví lidi svým výběrem muziky jak, z vlastní produkce, tak z produkce "velikánů" naší doby obohaceném o svůj vytříbený smysl pro humor.