"MŮJ VZOR, BOŽSKÝ KAREL - Kristián Šebek zpívá písně Karla Gotta"

Datum konání akce: 27.9.2024 - od 19 hodin
Místo / lokalita: Divadelní sál

Velkolepý vzpomínkový koncert v podání 24letého Kristiána Šebka za doprovodu živého orchestru, s pokorou mapující celou hudební kariéru největšího českého zpěváka, jeho životní cestu, doplněný o příběhy písní.

Vstupenky zde

orig_Muj_Vzor__Bozsky_Karel__InHeartProduction2023_2023829155130.jpg

Srdečně Vás zveme na jedinečný koncert, ve kterém s pokorou a úctou (nikoli jako Revival!) zazní průřez celou hudební kariérou našeho největšího zpěváka a zlatého slavíka v podání 24letého Kristiána Šebka, doplněný průvodním slovem a příběhy jeho písní.  To vše za doprovodu  živého orchestru.

O projektu

Kristián Šebek: “Už jako malý kluk jsem obdivoval pěvecké umění a šarm našeho největšího českého zpěváka. Učil jsem se od něj a přál si zpívat nejen jeho písně, ale alespoň trochu tak dobře jako on. A tak se Karel Gott stal mým vzorem a je jím dodnes. Jeho písně zpívám od útlého dětství a ještě za dob jeho vystupování vznikla myšlenka, vzdát mu hold a tyto nádherné melodie šířit dál. Po jeho odchodu jsme tyto plány odložili s obavou, že budeme považováni za opovážlivé, teprve nyní si troufáme náš projekt představit světu.”

Uvědomujeme si, že Karel byl a bude pouze jeden a nepřicházíme se snahou vetřít se do přízně diváků jako jakási náhrada. Mým největším přáním je pouze to, aby jeho písně zněly dál a mohli těšit své diváky, to vše v podobě, jakou si zaslouží.

Koncert je naplněn průřezem hitů Karla Gotta, Karla Svobody, Jiřího Štaidla a dalších mistrových autorů, a to od počátku jeho kariéry, až do jeho posledních koncertů. Všechny písně jsou bohatě aranžovány a doprovázeny živým orchestrem

Prodej vstupenek - čtvrtek 13. června od 14 hodin na www.mfc-hlinsko.cz, pokladny Informačního a Multifunkčního centra.
Vstupné 690 Kč