NEŠŤASTNÝ ŠAFÁRŮV DVOREČEK - Divadlo Kapsa Andělská Hora

Datum konání akce: 31.7.2024 - od 17 hodin
Místo / lokalita: Betlémská náves

Vstupné: děti 50 Kč, dospělí 100 Kč, prodej vstupenek na místě V případě nepřízně počasí se představení přesouvá do kinosálu Multifunkčního centra. Informace na webových stránkách www.mfc-hlinsko.cz, Facebooku Multifunkčního centra a tel. čísle 731 151 774.

7.Zápecníček pomáhá kravičkám.JPG

Divadlo Kapsa Andělská Hora
Jednou, kdysi dávno žila jedna selka. Chalupu měla sice malou, ale zato pěkně malovanou a se slaměnou střechou. Práce na poli se jí dařila. Zato stáje a chlévy zely prázdnotou. Liška jí všechna kuřata odnesla a velká voda vzala z potoka husu i s housaty. Děti jí Pánbůh také nedopřál.
Byl to takový nešťastný šafářův dvoreček. Selka si jednou pro radost z mléka, mouky, medu a koření upekla panáčka. Dala mu jméno Zápecníček. Byl to kluk, jako buk. Selce dělal jenom radost. Rostl jako z vody, žádná práce mu nebyla cizí, jen kdyby nebyl takový popleta.
A tak není divu, že se jednoho dne vydal do světa na zkušenou. Při svém putování viděl mnoho nového i zajímavého. Dokonce si našel i mnoho dobrých přátel, kterým ve světe pomohl. A když se společně vrátili na dvoreček, čekalo Zápecníčka překvapení.
Jaké? To uvidíte sami …
A jak to všechno bylo po pořádku, uvidíte v naší pohádce plné známých lidových písniček a veselých zvířátek.

Vstupné: děti 50 Kč, dospělí 100 Kč, prodej vstupenek na místě
V případě nepřízně počasí se představení přesouvá do kinosálu Multifunkčního centra. Informace na webových stránkách www.mfc-hlinsko.cz, Facebooku Multifunkčního centra a tel. čísle 731 151 774.