Prázdninové překvapení "FILM NASLEPO"

Datum konání akce: 7.2.2013 - 10.00 hodin
Místo / lokalita: Kinosál

Nechte se překvapit, jaký film na vás čeká!

prázdninové překvapení Film nalespo.jpg

Film naslepo je speciální projekce – zaplaťe vstup a nechte se překvapit, jaký film na vás čeká – nebudete-li s výběrem spokojeni, do 15 minut od začátku projekce můžete odejít a my vám vrátíme vstup. Pozor, sledujte stránky www.mfc-hlinsko.cz. Naleznete zde pravidla soutěže spojené s Filmem naslepo. Výherci si odnesou poukázky na volný vstup do kina.

Vstupné 50 Kč

rezervace vstupenek zde 

Jméno posledního dopoledního filmu jarních prázdnin se nedozvíte. Pokud máte odvahu, zaplaťte 50,- Kč a nechte se překvapit, co že vám to vlastně chceme promítnout. Od okamžiku začátku projekce po dobu 10 minut budete mít možnost odejít a bude vám vráceno vstupné - to pro případ, že by filmové překvapení nezapadlo do vašeho vkusu a dokázali byste si představit výhodnější investici, než za svých 50 korun ve čtvrtek dopoledne sledovat ..... 

Jméno tohoto filmu je utajené, ovšem vy se jej můžete pokusit uhádnout, následně se pak zapojit do tipovací soutěže a vyhrát 2 vstupenky do kina na některé z dalších projekcí podle vlastního výběru případně další, drobnější ceny.

Pravidla této malé prázdninové soutěže jsou velmi jednoduchá. Podle indícií se pokuste dovtípit názvu filmu. Pokud budete mít pocit, že jste na to kápli, pak už není nic jednoduššího než poslat email s názvem filmu na adresu kino.hlinsko@seznam.cz ( do předmětu uveďte "film naslepo"). Každý email ( kromě správné či špatné odpovědi ) musí obsahovat jméno a věk - žádné přezdívky. Z každé adresy je možné odpovědět pouze jednou. Na konci čtvrteční projekce ( 7. února ) bude veřejně vylosován výherce. Pokud nebude přítomen v sále, zkontaktujeme jej emailem.

Indície: Dinosaurus, loď ( plavidlo ), moře, oheň - tak se snažte!